Vahetud elamused looduses

Jalgratta-, paadi- ja laevarent

Kassari Puhkekeskuse hotelli vastuvõtust on võimalik rentida jalgrattaid või planeerida merereis aeru- või mootorpaadiga. Suuremale seltskonnale pakume lõbusõitu merel raudlaevaga „Katrin“

Avasta Kassari mööda maad – rendi jalgratas! 

Kassari puhkekeskuse hotelli vastuvõtust on võimalik rentida jalgrattaid. Saadaval on nii meeste- kui naisterattad. Osadel ratastel on lapseistme kasutamisvõimalus. Rattaga sõitmisel palume kinni pidada liikluseeskirjadest ja käituda rattaga heaperemehelikult. Infot Hiiumaa rattateede kohta küsi vastuvõtust või leia endale sobiv marsruut järgnevate hulgast Kassari-Käina ; Sõru-Emmaste-Kõpu ; Luidja-Kõrgessaare-Kärdla ; Tahkuna ; Heltermaa-Suuremõisa-Hellamaa-Kärdla või vaata www.bicycle.ee ja www.eurovelo.org  

Jalgrataste rendi hind:

  • Esimene tund on 5€
    1 ööpäeva hind 15€

Rentimine sõltub ilmast ja toimub kliendi omal vastutusel.

Avasta Kassari mööda merd – rendi paat või broneeri laevasõit! 

Meil on 2 aerupaati, mida rendime soovi korral koos mootoriga. Paadid asuvad Orjaku sadamas, kuid meresõidu soovi korral tuleb teha eelnev broneering. Paati mahub kuni 3 reisijat.

  • Aerupaadi miinimum rendi aeg on 2h – hind 20€
  • Mootorpaadi miinimum rendi aeg on 1h – hind 25€/h

Kliendile antakse alus üle Orjaku sadamas koos vajaliku varustusega (paat, aerud, mootor, ankur, päästevestid) ning klient tagastab aluse  ja varustuse samas seisukorras kokkulepitud ajal Orjaku sadamasse.

Rentimine sõltub ilmast ja toimub kliendi omal vastutusel.

Merel liikle ohutult ja ära hinda enda võimeid üle! Kindlasti võta kaasa laetud akuga mobiiltelefon, et vajadusel abi kutsuda.

Lõbusõit merel raudlaevaga Katrin

Rendi lõbusõidu laev „Katrin“ ja naudi seltskonnaga mõnusat merereisi!  Lõbusõidu laev „Katrin“ mahutab 12 reisijat, merereisi saab nautida nii laeva tekil kui sees. Alust renditakse välja ainult koos juhiga ning sõidu algus ja lõpp on Orjaku sadamas.

Rentimine sõltub ilmast ja toimub kapteni nõusolekul.
Aluse minimaalne rendiaeg on 1 tund ning sisaldab laeva kaptenit ja päästeveste.
Hind – al. 50€Lisainfo ja tellimused kassarikeskus@hiiumaale.ee või telefonil +372 463 6146.

Kontakt
Jalgratta-, paadi- ja laevarent
Kassari küla, Hiiumaa vald, 92111 Hiiumaa
tel +372 463 6146
info@hiiumaale.ee
TITLE